Small ads (2.0.10) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Good
ne: राम्रो

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Keyword relevance
ne: सूचक शब्द
