Small ads (2.0.2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: next ›
ta: அடுத்தது >
