Small ads (2.0.6) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Types
eo: Tipoj

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: User
eo: Uzanto

en: Good
eo: Bona

en: Url
eo: URL

en: Never
eo: Neniam

en: Inline
eo: en linio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Authored by
eo: Verkita de

en: @count comments
eo: @count komentoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: Keyword relevance
eo: Ŝlosilvorta graveco

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj

en: - All -
eo: - Ĉio -
