Small ads (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Details
ka: დეტალები

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Color
ka: ფერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Languages
ka: ენები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
