Small ads (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Languages
ur: زبانیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
