Small ads (8.x-1.0-beta11) - en to fa translation catalogue (67 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Links
fa: واصلیها

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Types
fa: انواع

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: هویت

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Comment
fa: نظر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Keyword relevance
fa: ارتباط کلمه کلیدی

en: Number of comments
fa: تعداد نظر‌ها

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Comment count
fa: تعداد نظر‌ها

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Edit URL
fa: تدوین آدرس

en: The main body text of the node.
fa: متن بدنه محتوا.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Lists (Views)
fa: سجلها (نما ها)
