Small ads (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Types
sl: Tipi

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Languages
sl: Jeziki

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Search index
sl: Indeks iskanja
