Small ads (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Typy

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Inline
pl: Przed polem

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: @count comments
pl: @count komentarzy

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Languages
pl: Języki

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Last changed
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Cash
pl: Gotówka

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Keyword relevance
pl: Trafność wyszukiwania

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy

en: Teaser length
pl: Długość skrótu

en: More...
pl: Więcej

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Data source
pl: Źródło danych

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Offer
pl: Oferta

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)

en: Not
pl: Nie

en: Date in the form of CCYYMMDD.
pl: Data w formacie WWRRMMDD.

en: Owner only
pl: Tylko właściciel

en: Unflag this item
pl: Odflaguj ten element

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: Plural label
pl: Etykieta dla liczby mnogiej

en: Machine name of the node type.
pl: Identyfikator systemowy typu zawartości.

en: Human name of the node type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu węzła.

en: Description of the node type.
pl: Opis typu węzła.

en: Help text for the node type.
pl: Tekst pomocy dla tego typu węzła.

en: Title label.
pl: Etykieta tytułu.

en: Flag.
pl: Znacznik.

en: The original type.
pl: Oryginalny typ.

en: Node authored by (uid)
pl: Węzeł dodany przez (uid)

en: Flag indicating the node type is enable
pl: Znacznik informujący o tym, czy ten typ węzła jest włączony

en: base node.
pl: węzeł bazowy.
