Small ads (8.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
