Small ads (8.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (89 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Types
ru: Типы

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: Inline
ru: В линию

en: Comment
ru: Комментарий

en: Location
ru: Место

en: Advanced
ru: Расширенные

en: 1 year
ru: 1 год

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: @count comments
ru: @count комментариев

en: Latest
ru: Последнее

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: Authored on
ru: Создан в

en: Posted by
ru: Автор

en: Languages
ru: Языки

en: Scope
ru: Ограничение

en: Changed
ru: Изменение

en: Date created
ru: Дата создания

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Last changed
ru: Дата последнего изменения

en: Apply
ru: Применить

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Wallet
ru: Кошелек

en: Offset
ru: Пропустить

en: Containing any of the words
ru: Содержит любое из слов

en: Containing the phrase
ru: Содержит фразу

en: Containing none of the words
ru: Не содержит ни одно из слов

en: Only of the type(s)
ru: Только по типу(-ам)

en: Keyword relevance
ru: Релевантность ключевого слова

en: Number of comments
ru: Количество комментариев

en: Contact %name
ru: Контакт %name

en: Member
ru: Участник

en: More...
ru: Ещё...

en: Ads
ru: Реклама

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Search index
ru: Поисковый индекс

en: No results
ru: Нет результатов

en: This site
ru: Этот сайт

en: Comment count
ru: Количество комментариев

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Offer
ru: Предложение

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: The main body text of the node.
ru: Основной текст материала

en: Search result
ru: Результат поиска

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Ad Type
ru: Тип объявления

en: Full HTML
ru: Полный HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ru: Дата в виде CCYYMMDD.

en: The node language code.
ru: Код языка материала.

en: With selection
ru: С выделенным

en: Image(s)
ru: Изображения

en: Lists (Views)
ru: Списки (Представления)

en: Plural label
ru: Множественная метка
