smart 404 (1.0.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: All
ast: Too

en: Filters
ast: Filtros
