smart 404 (1.0.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: All
bg: Всички

en: Filters
bg: Филтри

en: Hits
bg: Посещения
