smart 404 (1.0.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: All
el: Όλες

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Filters
el: Φίλτρα

en: New
el: Δημιουργία

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Last seen
el: Τελευταία παρουσία
