smart 404 (1.0.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Filters
eo: Filtroj

en: Hits
eo: Vizitoj
