smart 404 (1.0.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas

en: All
fil: Lahat

en: Filters
fil: Mga salaan
