smart 404 (1.0.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: All
he: הכל

en: Ignore
he: התעלמות

en: Filters
he: מסננים

en: New
he: חדש

en: Hits
he: כניסות

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Referer
he: מפנה

en: Last seen
he: התחבר בפעם אחרונה
