smart 404 (1.0.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: All
hi: सभी

en: Ignore
hi: ध्यान न दे

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: New
hi: नया

en: Hits
hi: हिट्स
