smart 404 (1.0.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: All
is: Allt

en: Ignored
is: Hunsað

en: Ignore
is: Hunsa

en: Filters
is: Síur

en: New
is: Nýtt
