smart 404 (1.0.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: All
it: Tutti

en: Ignored
it: Ignorato

en: Ignore
it: Ignora

en: Filters
it: Filtri

en: New
it: Nuovo

en: Hits
it: Accessi

en: Delete selected
it: Elimina selezionati

en: Apply filters
it: Applica filtri

en: Referer
it: Referente
