smart 404 (1.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh

en: Ignore
jv: Abai
