smart 404 (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: All
mr: सर्व

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा
