smart 404 (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Ignore
sr: Игнориши
