smart 404 (1.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: All
ta: எல்லா

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: New
ta: புதிய
