smart 404 (1.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: All
ug: ھەممە

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى
