smart 404 (1.0.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Logging
uk: Журналювання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: All
uk: Все

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Filters
uk: Фільтри

en: Bot
uk: Бот

en: New
uk: Нові

en: Hits
uk: Перегляди

en: Skip
uk: Пропустити

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Referer
uk: Джерело

en: Last seen
uk: Останні переглянуті

en: Redirect type
uk: Тип переспрямування
