smart 404 (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Logging
ur: اندراج

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں
