smart 404 (1.0.7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: All
af: Alle

en: Hits
af: Treffings
