smart 404 (1.0.7) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: All
bo: ཡོངས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: New
bo: གསར་བ

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས
