smart 404 (1.0.7) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: All
bs: Sve

en: Filters
bs: Filteri
