smart 404 (1.0.7) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: All
cy: I gyd

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Hits
cy: Cyfraddau taro
