smart 404 (1.0.7) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Logging
da: Logning

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: All
da: Alle

en: Ignored
da: Ignoreret

en: Ignore
da: Ignorér

en: Filters
da: Filtre

en: New
da: Ny

en: Hits
da: Besøg

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: Referer
da: Henviser

en: Last seen
da: Sidst set
