smart 404 (1.0.7) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: All
gl: Todo

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Filters
gl: Filtros

en: New
gl: Novo

en: Hits
gl: Visitas
