smart 404 (1.0.7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા

en: Ignore
gu: અવગણો
