smart 404 (1.0.7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Ignore
hy: Անտեսել
