smart 404 (1.0.7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: All
kk: Барлық

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Hits
kk: Хиттер
