smart 404 (1.0.7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filters
km: តម្រង

en: Hits
km: ការ​ចុច
