smart 404 (1.0.7) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: All
ku: هەموو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: Last seen
ku: دواجار بینراوە
