smart 404 (1.0.7) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Path
ml: വഴി

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
