smart 404 (1.0.7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: All
mn: Бүгд
