smart 404 (1.0.7) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Path
ms: Laluan

en: All
ms: Semua

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Hits
ms: Kunjungan
