smart 404 (1.0.7) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
