smart 404 (1.0.7) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Logging
ro: Logare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: All
ro: Toate

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Filters
ro: Filtre

en: New
ro: Nou

en: Hits
ro: Vizite

en: Skip
ro: Sari peste

en: Referer
ro: Sursa
