smart 404 (1.0.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: All
si: සියල්ල
