smart 404 (1.0.7) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Logging
sv: Loggning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: All
sv: Alla

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Filters
sv: Filter

en: New
sv: Ny

en: Hits
sv: Träffar

en: Skip
sv: Hoppa över

en: First seen
sv: Först sedd

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Referer
sv: Refererare

en: Last seen
sv: Senast sedd
