smart 404 (1.0.7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Skip
te: వదిలివేయి
