smart 404 (1.0.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Filters
th: ตัวกรอง
