smart 404 (1.0.8) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: All
az: Hammısı

en: Ignore
az: İqnor et

en: Filters
az: Filtrlər

en: New
az: Yeni

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: Referer
az: Referen
