smart 404 (1.0.8) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Logging
de: Protokollierung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: All
de: Alle

en: Ignored
de: Ignoriert

en: Ignore
de: Ignorieren

en: Redirect
de: Umleiten

en: Filters
de: Filter

en: New
de: Neu

en: Hits
de: Zugriffe

en: Skip
de: Überspringen

en: Referers
de: Referrer

en: Delete selected
de: Auswahl löschen

en: Apply filters
de: Filter anwenden

en: Resolved
de: Gelöst

en: Referer
de: Referrer

en: Redirect type
de: Umleitungstyp

en: Destination path
de: Zielpfad

en: Integrations
de: Integrationen

en: Bulk action
de: Sammelaktion
