smart 404 (1.0.8) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: All
eu: Guztiak

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: New
eu: Berriak
