smart 404 (1.0.8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Logging
fi: Lokit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: All
fi: Kaikki

en: Ignore
fi: Ohita

en: Filters
fi: Suodattimet

en: New
fi: Uusi

en: Hits
fi: Osumia

en: Skip
fi: Ohita

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Redirect type
fi: Uudelleenohjauksen tyyppi
